Мебель и интерьер своими руками


Поиск

Реклама

Комментарии
aaitsme: Большой ассортимент запчастей, фильтров и масел для китайских погрузчиков на сайте https://mts124.ru
Установить видеонаблюдение просто ради комфортной и надежной безопасности клиентов

Rennix: Системы видеонаблюдения играют большую роль в профилактике различного рода правонарушений, а также и
Установить видеонаблюдение просто ради комфортной и надежной безопасности клиентов

Furni7881: Интернет магазин сантехники «Дорогое Дешево» работает не только во Львове, но и в Киеве и по всей те
Продажа сантехники

Teflon: Моя дочь сейчас как раз вошла в тот подростковый период, когда лезут прыщи, покраснения разные на ли
Косметологические аппараты. Аппараты для лица


Войти


Или зарегистрируйтесь

  
Главная » Блог » Який колір вибрати для спальні

Який колір вибрати для спальні

16:56

Людину постійно оточують запахи, звуки, відчуття, які формують уявлення про навколишній світ. Самим інформативним органом почуттів є зір. Ми бачимо обличчя близьких людей, захоплюємося художніми творами, милуємося дивовижними картинами природи, радіємо рідних стін, коли повертаємося додому. Детально тут http://helpremont.in.ua/jakyj-kolir-vybraty-dlja-spal%ca%b9ni/.

Сприйняття життя було б невиразним і безликим, якщо б всі ці зорові образи не мали квітів. Без палітри тонів нас оточують адаптуватися в середовищі існування складно, вона розфарбовують життя емоціями, змушує мислити творчо, вибирати і діяти.

Який колір вибрати для спальні - основні чинники

Колір - це ціла наука. Його природний фактор, сукупність фізичних характеристик, присутність феномену кольору в культурі вивчає кольорознавство. Існує ще одна наука - колористика, що досліджує колір в аспекті філософії та психології. Кольорові моделі, відтінки мають величезний вплив на підсвідомість людини. З упевненістю, підтвердженої науковими дослідженнями, можна охарактеризувати колір як великого психолога.

Щовечора ми йдемо в спальню, щоб відпочити, виспатися, набратися сил до наступного дня. Оскільки колір здатний впливати на психіку людини, ми маємо можливість отримати послугу професійного «психолога» від колірного оформлення кімнати: позитивні емоції, комфорт, повноцінний релакс, і, в результаті, міцний, здоровий сон. Це в тому випадку, якщо її колірна гамма підібрана правильно!

Вибір палітри і дизайну спальні індивідуальний. Комусь подобається приємна для очей природна зелень, хтось віддасть перевагу теплі відтінки осені, оригінали виберуть поєднання контрастних яскравих тропічних мазків. Але існують як мінімум три головні чинники, якими варто керуватися при виборі фарб:

Стиль оформлення приміщення

В існуючих канонах стилістики завжди визначені основні колірні композиції. Наприклад, універсальний білий колір підійде для класики, мінімалізму, стилів «прованс», «хай тек».

  • Бузковий колір більш виборчий, його застосовують в дизайні східного стилю, «арт-деко», еклектики.
  • Для великої кімнати вибір кольорової палітри ширше. Не останню роль відіграє відтінок, у будь-якого кольору багато варіантів тону і ступенів насиченості.
  • Популярний білий колір психологи вважають надмірно холодним. Але відмовлятися від чистого, світлого тону і його різновидів (перлового, слонової кістки, молочного та інших) зовсім не обов'язково. Потрібно застосовувати його вміло і продумано, щоб спальня не нагадувала філія медичного закладу і не була безликою і порожній. Білий колір є прекрасним фоном для всіх декоративних елементів. Він підкреслить красу текстилю та світильників, виділить ефектний комод або консоль, візуально збільшить простір і наповнить його свіжістю.


Понравилась статья? Поделитесь с друзьями в соцсети:

Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированніе пользователи.
[ Регистрация | Вход ]


Контакты
Copyright furnipro.info © 2010 - 2021