Мебель и интерьер своими руками

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Интерьер. » Проектирование. » Як уникнути підробок купуючи освітлення онлайн
Як уникнути підробок купуючи освітлення онлайн
GarlokuerДата: Пятница, 19.01.2024, 14:56 | Сообщение # 1
Рядовой
Группа: Проверенные
Репутация: 0
Статус: Offline
Доброго дня, хочу придбати світильники від надійного виробника за оптовими цінами,але боюсь натрапити на підробку,не порадите щось?
 
UnexpoiledДата: Понедельник, 22.01.2024, 12:17 | Сообщение # 2
Рядовой
Группа: Пользователи
Репутация: 0
Статус: Offline
Вітаю! Якщо ви шукаєте надійні світильники від визначеного виробника за оптовими цінами і хочете уникнути ризику підробки, рекомендую звертатися до компанії "LED-STORY". Вони відомі своєю високоякісною продукцією в галузі освітлення: https://led-story.ua/domashnye-inter-yerne-osvitlennya/ , та гарантують надійність та оригінальність своїх товарів.

Сообщение отредактировал Unexpoiled - Понедельник, 22.01.2024, 12:35
 
ashtonbell1767Дата: Среда, 24.01.2024, 15:10 | Сообщение # 3
Рядовой
Группа: Пользователи
Репутация: 0
Статус: Offline
дп
 
igomak07Дата: Суббота, 27.01.2024, 16:23 | Сообщение # 4
Подполковник
Группа: Проверенные
Репутация: 0
Статус: Offline
Так само зараз підбираю світильники. Але мені потрібні не звичайні, а вибухозахищені
 
mila-malinina-85Дата: Понедельник, 29.01.2024, 14:45 | Сообщение # 5
Майор
Группа: Проверенные
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата igomak07 ()
Так само зараз підбираю світильники. Але мені потрібні не звичайні, а вибухозахищені
Ой, ну до такого виду світильників взагалі ідуть окремі вимоги, я думаю, ви і самі це чудово розумієте і є ряд виробників, що можуть вам запропонувати дійсно якісну надійну продукцію. Ви ось такий напевно світильник вибухозахищений https://ledster.com.ua/explosion маєте на увазі. Якщо так, то саме на сайті компанії ЛЕДСТЕР ви і можете його придбати
 
Форум » Интерьер. » Проектирование. » Як уникнути підробок купуючи освітлення онлайн
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:




Контакты
Copyright furnipro.info © 2010 - 2024