Мебель и интерьер своими руками

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » САПР » Общие вопросы. » Де знайти насіння овочів?
Де знайти насіння овочів?
HzBoyДата: Вторник, 20.06.2023, 10:43 | Сообщение # 1
Генерал-лейтенант
Группа: Проверенные
Репутация: 2
Статус: Offline
Я вирішив зайнятися садівництвом і хочу купити собі насiння для посіву різних овочів і квітів. Але ось проблема: я не знаю, де краще придбати якісне насiння. Може, у вас є рекомендації щодо магазинів або онлайн-магазинів, де можна замовити насi? Які сорти овочів та квітів краще обрати для початку?
 
pechkin-1978Дата: Вторник, 20.06.2023, 11:09 | Сообщение # 2
Подполковник
Группа: Проверенные
Репутация: 0
Статус: Offline
Особисто я недавно замовив собі насiння на сайті Good Harvest і залишився задоволений. На сайті є великий вибір насiння овочів та квітів, тому вы знайдете все, що вам потрібно. Коли я звернувся до них з питаннями про вибір насiння, мене прекрасно проконсультували. Вони з радістю допомогли підібрати сорти, які найкраще підходять для початківців. Процедура покупки була дуже простою та швидкою. Я замовив насiння і вже через кілька днів отримав їх поштою. Вони були добре упаковані та якісні. Я зараз активно висаджую їх у своєму саду і вже з нетерпінням чекаю на результат. Отже, якщо ти шукаєш якісні насiння, рекомендую звернутися до Good Harvest. Їхній вибір, якість та відмінне обслуговування залишать вас задоволеним. Ось посилання на їхній сайт: https://good-harvest.ua
 
Форум » САПР » Общие вопросы. » Де знайти насіння овочів?
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:




Контакты
Copyright furnipro.info © 2010 - 2024