Мебель и интерьер своими руками

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 3 из 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Форум » САПР » Общие вопросы. » Котел для дома
Котел для дома
dmalyshkovaДата: Пятница, 01.03.2024, 12:42 | Сообщение # 31
Лейтенант
Группа: Проверенные
Репутация: 0
Статус: Offline
Можливо хтось зі мною не погодиться, але я гадаю, що вибір котла - це досить не просто питання. Тут треба враховувати досить багато питань. Та й цінова політика також досить, досить різна...Самі зараз міркуємо, що брати для опалення будинку. Добре, що вибір котлів великий, але й саме це ускладнює сам процес вибору...))) Дивлюсь, читаю... Поки вирішив купити шахтний котел нижнього горіння https://toptverdotop.com.ua/ua/p1761866910-kotel-shahtnogo-tipa.html такого типу, чи щось подібне.   Ціна, як на мене, досить адекватна. Параметри і характеистики ніби ок. Знаю тілько, що треба до установки правильно віднестись, бо якщо щось не так установити - може сказатися на ефективності роботи.
 
uternopolskayaДата: Понедельник, 04.03.2024, 17:53 | Сообщение # 32
Лейтенант
Группа: Проверенные
Репутация: 0
Статус: Offline
Щодо цінової політики, то я з вами повністтю згоден. Ціни не маленькі. А установку краще довіряти лише професіоналам.
 
lariskaklimova84Дата: Понедельник, 04.03.2024, 17:56 | Сообщение # 33
Рядовой
Группа: Проверенные
Репутация: 0
Статус: Offline
А хто зна - реально знайти варіант котла, щоб не дорого, але й якісно? чи е я багато хочу і такого зараз не знайти)))
 
ilyareznik1988Дата: Понедельник, 04.03.2024, 18:54 | Сообщение # 34
Сержант
Группа: Проверенные
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата lariskaklimova84 ()
А хто зна - реально знайти варіант котла, щоб не дорого, але й якісно? чи е я багато хочу і такого зараз не знайти)))
Тут все залежить від того, що для вас "недорого". Комусь недорого и 100 000, а для когось 30 000 - це вже багато. Ось, наприклад, можна купити недорогий твердопаливний котел https://koteloc.com.ua/ua....ks.html хоча б такого плану. Зайдіть - гляньте, ніби то вартість досить демократична. Така ціна для вас є "недорогою"? Бо дешевше я не знаю вдасться вам знайти чи ні?
 
Форум » САПР » Общие вопросы. » Котел для дома
  • Страница 3 из 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Поиск:




Контакты
Copyright furnipro.info © 2010 - 2024