Мебель и интерьер своими руками

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Фриланс » Конкурсы. » Хочу поменять на работе конвейерную ленту
Хочу поменять на работе конвейерную ленту
ЛукенДата: Воскресенье, 15.05.2022, 14:17 | Сообщение # 1
Подполковник
Группа: Проверенные
Репутация: 0
Статус: Offline
Хочу поменять на работе конвейерную ленту, никак не могу выйти на поставщика, чтоб уже были гарантии на качество.
 
KqetyДата: Понедельник, 16.05.2022, 10:51 | Сообщение # 2
Подполковник
Группа: Проверенные
Репутация: 0
Статус: Offline
Было бы хорошо, если кто то отзовется, мы сами ищем варианты, где можно напрямую заказать поставку самого конвейера.
 
GertyДата: Понедельник, 16.05.2022, 16:53 | Сообщение # 3
Подполковник
Группа: Проверенные
Репутация: 0
Статус: Offline
Я думаю, кто в этой сфере работает, знаком с компанией https://movitek.ru/ , где можно заказывать комплектующие, лично по себе могу сказать, не вижу более развитой компании, где можно заказать в том числе и конвейерную ленту
 
petrpetr_80Дата: Вторник, 09.05.2023, 14:53 | Сообщение # 4
Генерал-майор
Группа: Проверенные
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата Лукен ()
Хочу поменять на работе конвейерную ленту, никак не могу выйти на поставщика, чтоб уже были гарантии на качество.
Стрічковий конвеєр - це незамінний елемент автоматизації будь-якого виробничого процесу та забезпечення безперервної роботи всіх ділянок лінії. З його допомогою зручно переміщати сипучі або запаковані вантажі різного виду, розміру та ваги. Тому можу порекомендувати перевірену компанію Beltimport, що надає повний комплекс послуг з оснащення виробничих і складських приміщень всіма різновидами конвеєрного обладнання, такі як муфта еластична. Постачання приводної та конвеєрної техніки лише від перевірених виробників, а також постійне гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування. Конвеєрне устаткування є досить легким в обслуговуванні, що допомагає заощадити час працівників та мінімізувати вплив людського фактора на роботу лінії. Автоматизація міжопераційного транспортування - це вдале рішення для замовників, які хочуть збільшити продуктивність промислового виробництва.
 
Форум » Фриланс » Конкурсы. » Хочу поменять на работе конвейерную ленту
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:




Контакты
Copyright furnipro.info © 2010 - 2024