Мебель и интерьер своими руками

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Мебельный бизнес. » Продажи мебели. » Автомобиль
Автомобиль
FasattДата: Вторник, 14.12.2021, 22:06 | Сообщение # 1
Сержант
Группа: Проверенные
Репутация: 0
Статус: Offline
Ви задумувалися о повинно бути в автівці за для безпеки? Або без чого водій не повинен виїзджати на дорогу?
 
yuliplayДата: Вторник, 14.12.2021, 22:08 | Сообщение # 2
Лейтенант
Группа: Проверенные
Репутация: 0
Статус: Offline
На авто особисто я пересуваюся дуже багато, тому комфорт і безпека для мене необхідні. Я ось зацікавилася цією статтею:"Що має бути у водія в авто?" тут йдеться  про ті обов'язкові речі які необхідні для вашої безпеки.
 
medvezhonok15Дата: Понедельник, 13.06.2022, 12:28 | Сообщение # 3
Полковник
Группа: Проверенные
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата Fasatt ()
Ви задумувалися о повинно бути в автівці за для безпеки? Або без чого водій не повинен виїзджати на дорогу?

Меня данная тема тоже интересует.
 
karishka15Дата: Среда, 03.08.2022, 17:45 | Сообщение # 4
Полковник
Группа: Проверенные
Репутация: 0
Статус: Offline
Коллеги часто упоминают лизинг, мне тема приобретения нового авто актуальна, потому хотелось бы больше узнать о том, какие нюансы есть у этой услуги.
 
vikavasДата: Понедельник, 29.08.2022, 15:54 | Сообщение # 5
Полковник
Группа: Проверенные
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата karishka15 ()
Коллеги часто упоминают лизинг, мне тема приобретения нового авто актуальна, потому хотелось бы больше узнать о том, какие нюансы есть у этой услуги.
Почитать о лизинге поподробнее лучше на сайте по типу Европлана https://europlan.ru/getting-started. Так как они давно этим занимаются. У меня там знакомый приобретал авто в лизинг, был доволен обслуживанием
 
alyamalyaaДата: Среда, 28.09.2022, 12:50 | Сообщение # 6
Генерал-майор
Группа: Проверенные
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата Fasatt ()
Ви задумувалися о повинно бути в автівці за для безпеки? Або без чого водій не повинен виїзджати на дорогу?

Почитаю вместе с вами рекомендации.
Просто, недавно, купила себе автомобиль Тойота https://cityplaza.toyota.ua/car/corola/accessories и хочу чтобы мои поездки на нем были максимально безопасные.
 
JuliaMartinenko88Дата: Четверг, 13.10.2022, 17:01 | Сообщение # 7
Полковник
Группа: Проверенные
Репутация: 0
Статус: Offline
Про автомобілі можна розмовляти вічність, а особливо про те, що і хто хоче купити або поміняти, по собі знаю. До речі нещодавно чоловік  зробив собі подарунок в авто купив собі автопилосос, відмінну якість, добре справляється з роботою. У магазині lido, досить великий вибір, є гарантія на товари та оперативне обслуговування.
 
amadeus111Дата: Пятница, 14.04.2023, 22:47 | Сообщение # 8
Рядовой
Группа: Пользователи
Репутация: 0
Статус: Offline
Очень интересно.
 
Форум » Мебельный бизнес. » Продажи мебели. » Автомобиль
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:




Контакты
Copyright furnipro.info © 2010 - 2024