Мебель и интерьер своими руками

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Производство мебели » Твердая мебель » Купити новий смартфон
Купити новий смартфон
klimlimonovДата: Воскресенье, 27.11.2022, 13:21 | Сообщение # 1
Лейтенант
Группа: Проверенные
Репутация: 0
Статус: Offline
Планую собі купити новий смартфон. Поки що не визначився, який саме брати, андроїд чи, можливо, подивитися в бік айос. Дуже вже зацікавив післяжній айфон, тому вирішив спробувати щось нове. Чи варто це робити?
 
lojka_morkovkiДата: Воскресенье, 27.11.2022, 13:25 | Сообщение # 2
Рядовой
Группа: Пользователи
Репутация: 0
Статус: Offline
Тут уже справа смаку, багато хто хвалить айфон, хтось хвалить андроїд смартфони. Я б звісно запропонував спробувати користуватися саме айфоном, якщо раніше ніколи не користувалися ним, то, думаю, варто спробувати.
 
klimlimonovДата: Воскресенье, 27.11.2022, 13:26 | Сообщение # 3
Лейтенант
Группа: Проверенные
Репутация: 0
Статус: Offline
Спробувати справді хочеться і думаю я схильний купити його. На скільки знаю є один нюанс, айфон на скільки знаю це дуже дорого. Якщо я не помиляюся в середньому айфон вийде приблизно в 80 тисяч гривень.
 
lojka_morkovkiДата: Воскресенье, 27.11.2022, 13:27 | Сообщение # 4
Рядовой
Группа: Пользователи
Репутация: 0
Статус: Offline
Якщо ви зважилися, то думаю варто взяти айфон. Я і сам не так давно перейшов на новенький айфон, якщо бути точніше, то купив собі iPhone 14 Pro https://allo.ua/ua/products/mobile/serija_smartfony-iphone_14_pro/ . Це чудова модель, але вона може обійтися не так дорого, як ви описали. Модель на 256 гб обійдеться вам приблизно в 62 тисячі гривень, це більш бюджетно і за всіма характеристиками смартфон нічим не поступається про макс. Так само так часто граю на телефоні, будь-які ігри йдуть без проблем і перегрівів. Якщо зважилися, то пробуйте і не пошкодуєте.
 
ivaotliva12Дата: Пятница, 02.02.2024, 12:18 | Сообщение # 5
Подполковник
Группа: Проверенные
Репутация: 0
Статус: Offline
Выбор пал на смартфон Samsung - купить телефон такой можно в интернет-магазине ЖЖУК. Дизайн элегантный, аппарат легкий и удобный. Экран высокого разрешения воспроизводит яркие и четкие изображения. Камера с множеством режимов съемки, что делает фотографирование увлекательным. И конечно же качественная связь.  
 
jackwilliamsДата: Понедельник, 11.03.2024, 11:54 | Сообщение # 6
Рядовой
Группа: Проверенные
Репутация: 0
Статус: Offline
мне больше всего нравиться айфон 14-й
 
AntonoxaДата: Пятница, 29.03.2024, 16:45 | Сообщение # 7
Подполковник
Группа: Проверенные
Репутация: 0
Статус: Offline
Сейчас очень много моделей, дело вкуса и бюджета.
 
gazboviarДата: Вторник, 09.04.2024, 18:06 | Сообщение # 8
Рядовой
Группа: Проверенные
Репутация: 0
Статус: Offline
Оптимізуйте газопостачання вашого бізнесу з BoviarGaz!BoviarGaz - це вибір №1 для підприємств, що шукають надійне автономне газопостачання. Ми пропонуємо:Ефективність: Зменште витрати з нашими передовими рішеннями.Надійність: Гарантія стабільного постачання газу.Підтримка: Від планування до обслуговування, ми поруч.Відкрийте для себе, як BoviarGaz може трансформувати ваш бізнес. Почніть з нами сьогодні і ведіть свій бізнес до успіху з BoviarGaz!
 
Форум » Производство мебели » Твердая мебель » Купити новий смартфон
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:




Контакты
Copyright furnipro.info © 2010 - 2024