Мебель и интерьер своими руками


Поиск

Реклама

Комментарии

estede2017: Добрый день. Подскажите пожалуйста, что делать? Ссылки не работают! По ссылкам загоняет в какое то о
DeepExploration

alyapopova13: Очень красивые зеркала!  smile
Декоративное зеркало в прихожую: критерии выбора

koreh: Pro2Cut. как скачать?
Конвертер из Pro100 в Cutting 3 - Pro2Cut.


Войти


Или зарегистрируйтесь

  
Главная » Блог » Буріння свердловин на воду

Буріння свердловин на воду

21:41

Вода в будинок! З чого почати? Буріння свердловин на воду

Питання водопостачання приватного будинку, присадибної або дачної ділянки, невеликого сільськогосподарського (сільського) підприємства мають кілька варіантів рішення. Найчастіше це колодязь або неглибока (так звана «на перший пісок») свердловина. Колодязь зручний, але вартість його спорудження висока. При значній глибині залягання грунтових вод (понад 10 метрів) до великої вартості додадуться технічні проблеми.

Тонкощі питання

Єдино вірним рішенням буде свердловина. Технічно процес буріння свердловин на воду на перший пісок нескладний. І має масу переваг перед іншими варіантами водопостачання.

  1. Невисока вартість. Оскільки грунтові води залягають набагато ближче до поверхні землі, ніж артезіанські.
  2. Хороша швидкість робіт. Свердловина за один день - це реально.
  3. Немає необхідності в дорогих дозвільних документах. Для артезіанської свердловини потрібна ліцензія. Свердловина навіть на глибокий пісок виконується без всяких узгоджень.
  4. Чи не пересихає згодом.
  5. Невелика глибина. Просто обслуговувати, міняти насос і т.д.
  6. Хороша якість води. Пісок грає роль надійного природного фільтра.
  7. Термін служби. При своєчасному догляді свердловина служить 30 років і довше. Головне не допустити замулювання, для чого достатньо лише регулярно користуватися свердловиною.

Пристрій свердловини

Конструктивно в свердловині на перший пісок немає нічого складного. Обсадна колона, що запобігає обвал стінок свердловини, опускається до рівня водоносного піску. На її нижньому кінці встановлюється сітчастий фільтр, що перешкоджає попаданню піщинок в систему водозабору.

Згодом, при регулярному водозаборі, навколо фільтра утворюється порожнина, постійно заповнена водою. Це ще сильніше підвищує дебет свердловини - здатність її водоотдачи. Важливо тільки регулярно користуватися свердловиною. Інакше можливе заповнення цієї порожнини осадовими відкладеннями - так зване замулювання.

Обсадна колона може виконуватися із сталевих, пластикових труб або їх комбінації. Універсального рішення не існує, конкретне рішення слід приймати, враховуючи умови і завдання конкретної свердловини.

Особливості пропозиції

Застосовуються якісні труби. Що збільшує термін експлуатації і гарантує відсутність течі, проникнення верховодки до місця водозабору. Тампонування запобігає потраплянню піску в воду і збільшує термін служби. Якісні фільтри заводського виготовлення. Відсутність фінансових ризиків.Понравилась статья? Поделитесь с друзьями в соцсети:

Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированніе пользователи.
[ Регистрация | Вход ]


Контакты
Copyright furnipro.info © 2010 - 2021