
Якщо Ви задумалися про покупку квартири в новобудові, рекомендуємо вам прочитати цю статтю.
Як вибрати квартиру в новобудові для житла
Прийняли тверде рішення придбати житло, але не знаєте, як вибрати квартиру в новобудові? Первинний ринок нерухомості здається вам мінним полем, де будь-який невірний крок - це неминучий програш? Тоді ця стаття - для вас. Разом ми пройдемо весь тернистий шлях, який веде до заповітної квартирі: визначимося з бюджетом і розташуванням житлового комплексу, знайдемо спосіб перевірити надійність забудовника і розберемося нюансами вибору нерухомості. Нові знання та корисні поради допоможуть до кінця сформувати уявлення про ідеальний житло і не залишитися біля розбитого корита, коли прийде час приймання квартири і підписання заповітного акта прийому-передачі.
Житлобуд-2 будівельна компанія https://zhilstroj-2.ua, найбільший забудовник житлової та комерційної нерухомості в Харкові. Купити без посередників: квартиру, комерційне приміщення для бізнесу, паркінг. Якість будівництва, сучасні проекти, компанії більше 75 років.
Таке можливо, тільки якщо забудовник залишить у власності комерційні приміщення і буде сам вибирати потрібних орендарів.
Більшість же забудовників продають комерційні приміщення і втрачають можливість впливати на їх цільове використання. Нові власники відкривають в них ті бізнеси, які принесуть максимальний прибуток - пивний бар, магазин 24 години, алкогольний супермаркет. Не чекайте в такому випадку корисною і різноманітною інфраструктури.
Буває, що квартира велика, а місця для життя мало. У вузькому коридорі чи не поставити шафа, в ванній не розмістити пральну машину і т.д. Купивши таку квартиру, Ви переплатите за зайві метри, або за її перепланування.
Якщо Ви купуєте квартиру по телефону, навіть не побувавши на об'єкті, то можете в майбутньому зіткнутися з проблемами. За фактом обіцяні «10 хвилин до метро» можуть обернутися 30 хвилинами по труднопреодолімой дорозі, «ідеальна екологія» - гулом від КАД під вікнами, а «однорідне соціальне середовище» - двадцятьма студіями на поверсі.
Є забудовники, які навмисно не пускають клієнтів на об'єкт, а відразу звуть в офіс підписувати договір. Не полінуйтеся - поїдьте на будівництво і подивіться все своїми очима.

Не варто пов'язувати популярність забудовника з його надійністю. Популярність формується великою кількістю реклами (тобто грошима), а надійність - історією та репутацією компанії. Скільки років компанія на ринку, дотримувалася вона терміни введення попередніх будинків, які у неї рекомендації - все це потрібно перевіряти.
Наприклад, в ДДУ прописується ціна квартири і терміни передачі ключів, а також штрафні санкції в разі порушення цих термінів. У ЖБК покупці несуть солідарну відповідальність, і забудовника не привернути за порушення термінів. Більш того, якщо з'ясується, що грошей на добудову будинку не вистачає, то на законних підставах (за законом про ЖБК) доплачувати будуть покупці. Тобто договір ЖБК більш ризикований для покупця. Якщо вирішите його укласти, ретельніше перевіряйте досвід, історію, відгуки про забудовника.
Понравилась статья? Поделитесь с друзьями в соцсети:
|