Мебель и интерьер своими руками


Поиск

Реклама

Комментарии

estede2017: Добрый день. Подскажите пожалуйста, что делать? Ссылки не работают! По ссылкам загоняет в какое то о
DeepExploration

alyapopova13: Очень красивые зеркала!  smile
Декоративное зеркало в прихожую: критерии выбора

koreh: Pro2Cut. как скачать?
Конвертер из Pro100 в Cutting 3 - Pro2Cut.


Войти


Или зарегистрируйтесь

  
Главная » Блог » Як здійснюється повірка лічильників тепла

Як здійснюється повірка лічильників тепла

17:32

Кожен володар лічильника теплової енергії зобов'язаний проходити періодичність процедуру перевірки, суть якої полягає в перевірці правильності показань приладу, якщо цього не зробити в зазначені виробником терміни, то прилад буде визнаний недійсним, а розрахунок ціни буде здійснено за стандартним тарифом.

Для того щоб пройти повірку лічильника тепла, вам потрібно буде зняти свій прилад і доставити його в лабораторію, потім дочекатися результатів, і в разі визнання лічильника справним встановити його знову, без зняття таку процедуру здійснити не можна, важливо щоб у організації надає послуги була ліцензія. В середньому все це займає кілька днів.

На перший погляд, повірка лічильників тепла може здатися складною, однак, справне і зареєстрований пристрій дозволяє економити в Україні, в середньому, до 6-8 тисяч, що дозволяє вам окупити не тільки агрегат, але і сам захід. Проводити її потрібно в середньому раз в 4-6 років, а загальна економія за цей час складе більше 20 тисяч. Детально тут poverkadom.kiev.ua.

Теплолічильники бувають наступного призначення:

  1. Індивідуальні (квартирні), для обліку тепла житла, вони ставляться на радіатори;
  2. Загальнобудинкові, їх монтаж здійснюється в підвалі;
  3. Промислові, для теплогенеруючих підприємств.

В ході процедури фахівці можуть виявити несправності пристрою і запропонувати вам їх усунути, це зажадає додаткових коштів, але обійдеться дешевше покупки і установки нового лічильника. У разі його несправності вам необхідно буде зробити заміну.

Після закінчення, якщо теплосчетчик визнається справним, вам видається свідоцтво про проведену повірку. Свідоцтво друкується на спеціальному бланку, містить інформацію про організацію, що надають послуги, її сертифікату та акредитацію. Обов'язковий документ - дата видачі, саме від неї будуть вестися терміни нового міжповірочного інтервалу. Весь пакет документів необхідно буде надати в уповноважені організації, поки цього не буде зроблено, плата за комунальні послуги буде нараховуватися відповідно до нормативів.

Несправний теплосчетчик може спотворювати показники як в більшу, так і в меншу сторону, своєчасна повірка лічильника тепла - це запорука не тільки вірності показників, але і економії при оплаті комунальних послуг.Понравилась статья? Поделитесь с друзьями в соцсети:

Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированніе пользователи.
[ Регистрация | Вход ]


Контакты
Copyright furnipro.info © 2010 - 2021