Мебель и интерьер своими руками


Поиск

Реклама

Комментарии
tarinkova: Отлично, что попалась эта статья. Как раз планируется ремонт офиса в Минске, уже и материалы закупил
Ремонт офиса "под ключ" в Минске

АнтонМета: Сейчас есть фирмы, в штате которых есть дизайнеры. Поэтому нужно обращаться именно в такие строитель
Ремонт офиса "под ключ" в Минске

natalli: Красивый интерьер на фото. Сразу видно, что работал дизайнер. Мне нравится простота  и стильность  в
Ремонт офиса "под ключ" в Минске

АнтонМета: А мы так и делаем-используем дождевую воду для  многих целей. Это существенная экономия. У нас у дом
Пластиковые емкости для воды


Войти


Или зарегистрируйтесь

  
Главная » Блог » Неткані матеріали: види та переваги використання

Неткані матеріали: види та переваги використання

11:58

Неткані матеріали є важливим компонентом у виробництві м'яких меблів, легкої та навіть автомобільної промисловості. Вони використовуються як наповнювачі та утеплювачі в подальшому виробництві верхнього одягу, м'яких подушок і матраців. Также можете заказать бокалы для шампанского.

Фабрика нетканих матеріалів DOTINEM пропонує широкий вибір продукції власного виробництва за доступною ціною та високою якістю: синтепон, силікон, ватин, кульковий холлофайбер, штучний пух та інше.

Особливості й призначення нетканих матеріалів

Неткані матеріали відрізняються від традиційних тканин тим, що вони не формуються шляхом переплетіння ниток, а створюються шляхом з'єднання між собою волокон механічним, термічним або хімічним способом. Це дозволяє отримати матеріали з різною щільністю та проникністю повітря, що забезпечує їх високу функціональність.

DOTINEM є одним з провідних виробників текстилю, який спеціалізується на нетканих матеріалах. Фабрика пропонує широкий асортимент продукції, яка має свої унікальні властивості для різноманітного застосування.

Види нетканих матеріалів

  • Ватин. Ватин холстопрошивний є одним з найпопулярніших видів нетканих матеріалів. Він має різноманітну щільність і добре утримує тепло. Використовується для виготовлення одягу, ковдр, матраців та інших текстильних виробів.
  • Волокно. Волокно є основним будівельним блоком нетканих матеріалів. Його використовують як основу для створення інших видів нетканих матеріалів, так і для наповнення подушок. Волокно може бути виготовлено з різних матеріалів, таких як поліестер, поліпропілен або віскоза.
  • Ганчірка. Ганчірка є екологічно чистим матеріалом створена з бавовняних волокон тому гарно вбирає різноманітну рідину та навіть масляні плями, а також використовується як матеріал для прибирання.
  • Синтепон термоскріпленний. Високоякісний та гіпоалергенний наповнювач для текстильних виробів. Він має високу пружність і здатність зберігати форму, що робить його ідеальним для виготовлення м'яких меблів, одягу та інших виробів.
  • Холлофайбер термоскріпленний. Цей вид нетканого матеріалу має високу стійкість до деформації й зберігає свою форму протягом тривалого часу. Використовується для виготовлення верхнього одягу, обтягування каркасів меблів та домашнього текстилю.

Неткані матеріали відкривають безліч можливостей для власників виробництв у різних галузях. Вони є економічними, легкими у використанні та мають високу практичність у процесі застосування. Виробник текстилю DOTINEM пропонує широкий вибір нетканих матеріалів, які задовольнять потреби будь-якого виробництва.
Поповнюйте склад виробництва якісними та інноваційними нетканими матеріалами від DOTINEM. Отримуйте високоякісні продукти за доступною ціною. Понравилась статья? Поделитесь с друзьями в соцсети:

Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированніе пользователи.
[ Регистрация | Вход ]


Контакты
Copyright furnipro.info © 2010 - 2024