Мебель и интерьер своими руками


Поиск

Реклама

Комментарии

estede2017: Добрый день. Подскажите пожалуйста, что делать? Ссылки не работают! По ссылкам загоняет в какое то о...
DeepExploration

alyapopova13: Очень красивые зеркала!  smile
Декоративное зеркало в прихожую: критерии выбора

koreh: Pro2Cut. как скачать?
Конвертер из Pro100 в Cutting 3 - Pro2Cut.


Войти


Или зарегистрируйтесь

  
Главная » Блог » Переваги алюмінієвих вікон від ПП "Компанія Алуніт"

Переваги алюмінієвих вікон від ПП "Компанія Алуніт"

18:18

Під час вибору ПВХ вікон увагу своє зверніть на те, що вікна несуть не тільки художню функцію. Більшість статичних і динамічних навантажень припадають власне на фасад будинку, де і знаходяться поливинилхлоридного вікна. І ось які вікна вибрати?

Недаремно у пластикових вікон в Україні існує ще один вид назви - вікна з металопластику. Нові поливинилхлоридного вікна роблять не тільки враження про будинок, але і зобов'язані відповідати за його безпеку. Також Вас можуть зацікавити недорогі алюмінієві вікна в Україні від ПП "Компанія Алуніт", які ви можете замовити на сайті http://www.alu.net.ua/.

Який профіль необхідно підбирати?

Велику увагу потрібно приділити виробнику профілю. Це може бути популярна компанія - Rehau, KBE, VEKA. Мало відомі виробники з колишніх радянських республік нечасто рекомендують гідну якість. Є три класи профілю для виготовлення вікон:

  • клас А - товщина зовнішніх стінок від 2.8 мм, внутрішніх 2.5 мм;
  • клас B - товщина зовнішніх залізних стінок 2.5 мм, внутрішніх від 2 мм;
  • клас C - все профілю, які не підійдуть під параметри класів A і B.

Якщо переглянути документацію дешевих вітчизняних пропозицій, ви зможете знайти в сертифікації клас C. Сказати з рішучістю, скільки ж швидше за все прослужить даний профіль, як правило неможливо. Це означає, що вже через пару років вікно може змінити свої форми і почати пропускати повітря в положенні "Закрито".

Занадто багато залежить від профілю вікна ПВХ. Профіль вибирається залежно від умов проживання, клімату, призначення приміщення. Якісний профіль не має з часом міняти колір і виділяти небезпечні для здоров'я речовини. Якісний профіль має армування. Найбільшу конструкційну жорсткість надає закрите армування профілю, також воно може бути П-образним і Г-образним.

Профілю є п'яти- і трикамерні, як ті, так і інші можуть захистити ваше житло від холоду і шуму. Кількість камер впливає на тепло і шумоізоляцію приміщення. Камера - це внутрішній простір з повітрям в профілі. Під час вибору профілю і кількості камера береться до уваги кліматична територія, розташування будинку і самих вікон. Наприклад, в разі якщо у Вас досить тихий, тихий район, а вікна виходять на балкон, профілю з трьома камерами цілком вистачить. А якщо вікна приміщення виходять на дорогу, жваву вулицю, краще встановити вікна профілем з п'ятьма камерами, який гарантує більш прекрасний захист від шуму.Понравилась статья? Поделитесь с друзьями в соцсети:

Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированніе пользователи.
[ Регистрация | Вход ]


Контакты
Copyright furnipro.info © 2010 - 2021