Мебель и интерьер своими руками


Поиск

Реклама

Комментарии
dunducatti: Смущает специализация именно на мебельную тематику, есть мысль что делается все по единому шаблону,
Создание сайтов мебельной тематики

dim4ksab: Известная под разными названиями, включая числа Фибоначчи,
Криптовалюта – цифровое платежное средство 21 века

Armogedonec: У наснедавно треснул унитаз, даже не знаю, как так случилось.. Может, был какой-то
брак, и во
Выбираем унитаз - варианты и нюансы

dim4ksab: сигналы криптовалют 
Как подавать отчетность в пфр


Войти


Или зарегистрируйтесь

  
Главная » Блог » Причини куб обрізної дошки 35 мм товщина купити

Причини куб обрізної дошки 35 мм товщина купити

18:46

Обрізними називають дошки, що вирізуються з деревини, по краях вона обпилюється так, що кора на дошках повністю відсутня. Що стосується будівельної сфери, то в ній дошка обрізна користується неймовірним успіхом і великою популярністю. З її використанням виконують оздоблювальні роботи зсередини будівлі та зовні, перекривають дах, виготовляють підлогу, меблі, огорожі та багато іншого. Замовити куб обрізної дошки 35 мм ви можете тут https://drova-kiev.in.ua/ua/pilomateriali/doshka-neobrizna/tovschyna-35mm.

При виборі сировини, з якої виготовляється обрізна дошка, обов'язково враховуються вимоги, що висуваються до вологостійкості, надійності та характеристик міцності, а також сферу її застосування. Особливу важливість має вигляд дерева, що використовується для її вирізування, тому що від цього залежатиме зовнішній вигляд готової продукції та численні характеристики міцності (сушіння, протистояння гнильним процесам та інші).

Використання цінних (дуже міцних) видів деревини зустрічається у меблевому виробництві та виготовленні елементів інтер'єру. Для будівництва чудово підходять і сорти, які відрізняються меншою вартістю та більшою доступністю. Найбільш частими пиломатеріалами є сосна (з щільною структурою) та ялина (її структура не така щільна, але має низьку теплопровідність). Саме тому із сосни найчастіше прийнято виготовляти каркаси, конструкції несучого типу, а з ялини – виконувати оздоблювальні роботи.

Виготовлення обрізної дошки виконується з використанням трьох основних способів розпилу:

  • радіальний, дошки виходять найвищої якості, для виробництва вибирається тільки середня частина колод, при цьому розпил виконується через середину ствола. Її схильність до деформації буде нижчою, але вартість дошки буде дуже високою;
  • напіврадіальний, при якому кількість відходів стає набагато меншою, що сприяє зниженню вартості. Витрата сировини виконується економніше, але характеристики обрізної дошки у разі істотно знижуються;
  • тангенціальний, використовується для виготовлення найдешевших дощок. Текстура таких дощок найбільш яскрава, але схильність до розбухання і усихання найвища.

Цей спосіб розпилу є найвигіднішим з погляду виходу готового матеріалу. Виготовлення дошки обріза виконується за широкою номенклатурою, але найбільшим є попит на стандарти 25*100 мм, 30*100 мм, 40*150 мм та інші. Це багато в чому залежить від сфери застосування такого виду пиломатеріалів.Понравилась статья? Поделитесь с друзьями в соцсети:

Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированніе пользователи.
[ Регистрация | Вход ]


Контакты
Copyright furnipro.info © 2010 - 2022