|
Поливать огород
|
|
| nalinatella | Дата: Понедельник, 30.08.2021, 06:36 | Сообщение # 1 |
|
Лейтенант
Группа: Проверенные
Репутация: 0
Статус: Offline
|
Как считаете, с помощью чего лучше всего поливать огород?
|
| |
| |
| larivaleri | Дата: Понедельник, 30.08.2021, 06:37 | Сообщение # 2 |
|
Лейтенант
Группа: Проверенные
Репутация: 0
Статус: Offline
|
Я покупала маме специально оборудование для полива , а именно: дождеватели Hunter Pros https://santehmaster.ua/avtomaticheskij-poliv, фильтрационные системы, трубы, ну и конечно шланг и насос. Все это можно посмотреть у компании santehmaster
|
| |
| |
| kd250266 | Дата: Среда, 02.02.2022, 22:09 | Сообщение # 3 |
 Полковник
Группа: Проверенные
Репутация: 0
Статус: Offline
|
Привет, вы знаете, смотря что вы хотите поливать. Если это касается цветов, то посмотрите тут https://dach4a.ru/czvetovodstvo/barhatczy-posadka-i-uhod на примере бархатцев о их поливе и уходу за ними подробней. Уверена, вам пригодится, и вы как раз сможете понять, как все правильно обустроить.
Сообщение отредактировал kd250266 - Среда, 02.02.2022, 22:10 |
| |
| |
| anzelikafesecko | Дата: Пятница, 10.03.2023, 11:57 | Сообщение # 4 |
|
Полковник
Группа: Проверенные
Репутация: 0
Статус: Offline
|
Привет! Может лучше сделать капельный полив на огороде? Это и удобнее и по расходу воды будет гораздо экономнее.
|
| |
| |
| Sergey5600 | Дата: Пятница, 10.03.2023, 12:03 | Сообщение # 5 |
|
Полковник
Группа: Проверенные
Репутация: 0
Статус: Offline
|
У нас з дружиною невелика агрофірма і для гарного врожаю на наших полях ми потребуємо краплинного автополиву. Тому зробили його вже два роки тому. Але кожного року потрібно купувати деякі запчастини, в тому числі й крапельні стрічки Для монтажу такого поливу ми необхідне все купуємо в магазині Avtopoliv.com, тому що там відмінний вибір і хороша якість асортименту. Тож рекомендую вам туди заглянути та розглянути каталог. Думаю зможете все потрібне тут купити.
|
| |
| |
| zayaaros | Дата: Воскресенье, 15.03.2026, 10:40 | Сообщение # 6 |
|
Рядовой
Группа: Проверенные
Репутация: 1
Статус: Offline
|
На мою думку, спосіб поливу городу багато в чому залежить від розміру ділянки, культур, які ви вирощуєте, і того, скільки часу ви готові витрачати на догляд. Якщо город невеликий, то, звісно, можна обійтися звичайною лійкою або шлангом. Але навіть на середній ділянці це швидко стає незручним: витрачається багато часу, а вода часто розподіляється нерівномірно. Я для себе з часом зрозумів, що найзручніший варіант — це крапельний полив. Така система подає воду прямо до коріння рослин невеликими порціями. Завдяки цьому ґрунт зволожується рівномірно, рослини отримують саме стільки вологи, скільки потрібно, і вода не витрачається даремно. Особливо добре це працює для томатів, перцю, огірків та інших овочів. Ще одна перевага крапельного поливу — економія часу. Багато систем можна підключити до таймера, і тоді полив відбувається автоматично. У спекотні періоди це справді дуже виручає. Коли я облаштовував свою систему, багато інформації та обладнання знайшов у Pomidorka — це спеціалізований агромаркет, де є насіння, добрива, системи поливу та агрохімія для агрономів і фермерів. Якщо цікаво подивитися варіанти обладнання чи просто ознайомитися з асортиментом, можна заглянути сюди: https://pomidorka.com.ua/uk/Тому якщо плануєте поливати город регулярно і хочете спростити собі роботу, я б радив звернути увагу саме на крапельні системи. Це один із найефективніших способів підтримувати рослини здоровими та отримувати гарний урожай. 💧🌱
|
| |
| |