Мебель и интерьер своими руками

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » САПР » Общие вопросы. » Вибір та покупка телефону
Вибір та покупка телефону
HzBoyДата: Пятница, 26.11.2021, 01:35 | Сообщение # 1
Генерал-лейтенант
Группа: Проверенные
Репутация: 2
Статус: Offline
Хочу обговорити з вами тему вибору та покупки нового мобільного телефону в даний момент, бо поки що ніяк не можу визначитися з вибором однієї конкретної моделі. Що порадите?
 
LevchenkoДата: Пятница, 26.11.2021, 13:37 | Сообщение # 2
Генерал-майор
Группа: Проверенные
Репутация: 2
Статус: Offline
Цитата HzBoy ()
Хочу обговорити з вами тему вибору та покупки нового мобільного телефону в даний момент, бо поки що ніяк не можу визначитися з вибором однієї конкретної моделі. Що порадите?

Ну варіантів мобільних телефонів в даний час дуже багато, потрібно розуміти якого класу мобільний телефон особисто вас цікавить, щоб радити щось конкретне для подальшої покупки.
 
HzBoyДата: Пятница, 26.11.2021, 23:48 | Сообщение # 3
Генерал-лейтенант
Группа: Проверенные
Репутация: 2
Статус: Offline
Цитата Levchenko ()
Ну варіантів мобільних телефонів в даний час дуже багато, потрібно розуміти якого класу мобільний телефон особисто вас цікавить, щоб радити щось конкретне для подальшої покупки.

Та я в тому й річ, що поки навіть не знаю на якому варіанті смартфона і зупинитися, тому вирішив звернутися за порадою до користувачів форуму, думаю, може хтось від себе особисто міг би порекомендувати пару варіантів.
 
LevchenkoДата: Суббота, 27.11.2021, 00:27 | Сообщение # 4
Генерал-майор
Группа: Проверенные
Репутация: 2
Статус: Offline
Цитата HzBoy ()
Та я в тому й річ, що поки навіть не знаю на якому варіанті смартфона і зупинитися, тому вирішив звернутися за порадою до користувачів форуму, думаю, може хтось від себе особисто міг би порекомендувати пару варіантів.

Ну для початку найважливіше визначитися з тим, які саме характеристики та параметри для вас найбільш важливі в мобільних пристроях? Просто у всіх людей свої побажання та вимоги до майбутньої моделі смартфона, звідси і вибирати потрібно суто індивідуально.
Можете для початку ознайомитися з рейтингом смартфонів 2021 https://blog.foxtrot.com.ua/mobilna....ti.html щоб розуміти з чим маєте справу на Сьогоднішній день і можливо навіть доглянути який-небудь варіант собі особисто із запропонованих.
 
vishnoleДата: Суббота, 27.11.2021, 08:58 | Сообщение # 5
Рядовой
Группа: Проверенные
Репутация: 0
Статус: Offline
Не ну вам точно дорого на розетку в раздел смартфон https://rozetka.com.ua/telefony-tv-i-ehlektronika/c4627949/ вот где где, а там реально самый богатый выбор телефонов!
 
Форум » САПР » Общие вопросы. » Вибір та покупка телефону
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:




Контакты
Copyright furnipro.info © 2010 - 2024