Мебель и интерьер своими руками

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » САПР » Общие вопросы. » Що робити з лупою?
Що робити з лупою?
HzBoyДата: Суббота, 28.05.2022, 18:09 | Сообщение # 1
Генерал-лейтенант
Группа: Проверенные
Репутация: 2
Статус: Offline
Всім доброго дня. Скажіть, чи я ефективні засоби для того, щоб позбутися лупи на волоссі. Ладно, її би хоч трохи було. Її дуже багато. Темного одягу я взагалі не можу одягти - на ньому дуже вже гарно лупу видно.
 
fornodguestДата: Суббота, 28.05.2022, 18:12 | Сообщение # 2
Лейтенант
Группа: Проверенные
Репутация: 0
Статус: Offline
Є лікар, який називається трихолог. Ось лупа - це його область. А ще можна вернутися до дерматолога. Він теж допоможе. Це медична проблема, тому звертатися треба не до косметологів, а до лікарів.
 
HellibamaДата: Суббота, 28.05.2022, 18:15 | Сообщение # 3
Лейтенант
Группа: Проверенные
Репутация: 0
Статус: Offline
Як говорять лікаря, шкір та ї похідні, тобто волосся, нігті, демонструють те, що робиться усередині. Тобто причину лупи треба шукати на на голові, а всередині. Може вітаміні якихось не вистачає, може шлунково0кишковий тракт треба привести у порядок. 
Здоров'я вам ) .
 
misterbicipsДата: Суббота, 28.05.2022, 18:25 | Сообщение # 4
Генерал-майор
Группа: Проверенные
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата HzBoy ()
Всім доброго дня. Скажіть, чи я ефективні засоби для того, щоб позбутися лупи на волоссі. Ладно, її би хоч трохи було. Її дуже багато. Темного одягу я взагалі не можу одягти - на ньому дуже вже гарно лупу видно.

Лупа  - це, звичайно, дуже неприємно, але цю проблему можна вирішити. Зараз є багато гарних ефективних засобів від лупи  https://apteka-ds.com.ua/catalog....id-lupy     
Я би порадив вам купити шампунь від лупи Сульсена та пасту від лупи Сульсена. Там написано, як користуватися. Можете на сайті почитати. Особисто мені такий дует допоміг позбутися лупи.
Сподіваюся, вам теж допоможе ) .
Також допоможе позбутися лупи вітамінний комплекс, який містить вітаміни групи В та цинк. 

 
Форум » САПР » Общие вопросы. » Що робити з лупою?
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:




Контакты
Copyright furnipro.info © 2010 - 2024