Мебель и интерьер своими руками

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Купити масажер в Одесі
LevchenkoДата: Среда, 22.02.2023, 21:22 | Сообщение # 1
Генерал-майор
Группа: Проверенные
Репутация: 2
Статус: Offline
Привіт всім! Я хочу купити масажер. Можете порекомендувати якийсь добрий масажер для шиї? Де в Одесі можна придбати такі товари? Буду вдячний за поради в цьому напрямку.
 
rozhkov-dmitroДата: Среда, 22.02.2023, 21:31 | Сообщение # 2
Полковник
Группа: Проверенные
Репутация: 0
Статус: Offline
Привіт! Якщо вам потрібен магазин, де можна купити масажер в Одесі, я б порекомендував мережу магазинів "Екологічні товари". Вони мають великий вибір масажерів, включаючи масажери для різних частин тіла та різні типи масажу.
 
alinagershikДата: Среда, 22.02.2023, 21:37 | Сообщение # 3
Лейтенант
Группа: Проверенные
Репутация: 0
Статус: Offline
Я можу порекомендувати інший магазин - "Масажні інструменти". Вони спеціалізуються на масажних пристроях та мають великий вибір масажерів для шиї, спини та ніг. Колись купували в них масажер для очей.
 
yuvagiДата: Среда, 22.02.2023, 22:06 | Сообщение # 4
Рядовой
Группа: Проверенные
Репутация: 0
Статус: Offline
Я теж маю масажер для шиї, дуже задоволений. Мій масажер Beurer має можливість нагрівання, це дуже допомагає під час масажу. Такий пристрій особливо корисний для тих, хто часто працює за комп'ютером або їздить на автомобілі.
Масажери в Одесі https://allo.ua/ua/odesa/massazhery/ можна подивитись на сайті Алло. Я в них замовляв для себе з доставкою у Вінницю. Форма мого масажера повторює будову подушки, яку часто беруть з собою в подорож - напівкруглий валик, який обвиває шию з усіх боків, забезпечуючи якісну її підтримку. Такий варіант користується попитом, адже він анатомічно зручний і не займає багато місця.
 
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:




Контакты
Copyright furnipro.info © 2010 - 2024