Мебель и интерьер своими руками

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » САПР » Общие вопросы. » Нова робота (Нова робота)
Нова робота
smirnovalina1515Дата: Пятница, 29.03.2019, 23:12 | Сообщение # 1
Сержант
Группа: Проверенные
Репутация: 0
Статус: Offline
Всім привіт. Я вирішила трохи перекваліфікуватись і знайти собі нову кращу роботу, з більшою заробітньою платою. Ще коли була студенткою, трохи вчила програмування, як думаєте реально зараз нагадати ці знання і зо потрібно ще для того щоб працювати в ІТ сфері?
 
fial1771laДата: Вторник, 02.04.2019, 23:05 | Сообщение # 2
Лейтенант
Группа: Проверенные
Репутация: 0
Статус: Offline
Чтоб переквалифицироваться на программиста вам понадобится много времени и сил, поэтому несколько раз подумайте нужно ли оно вам.
 
mukolachervinko1987Дата: Четверг, 04.04.2019, 12:24 | Сообщение # 3
Лейтенант
Группа: Проверенные
Репутация: 0
Статус: Offline
Так, я повністю згоден з fial1771la,щоб вивчити програмування вам слід буде запастись і терпінням і часо, але повірте результат цього вартий. Також слід підтягнути свій рівень англійської мови, так як без знання англійської в програмуванні вам робити нічого. Наступний крок, пошук курсів, особисто я відвідував курси в Logos академії, навчання там проводиться на високому рівні. А на рахунок, того скільки саме чіасу вам знадобиться на навчання, можете прочитати наступну статтю https://frontend.lviv.ua/hochu-r....channya , і самі зробите висновки. Головне,я кщо маєте бажання пробуйте і навчайтесь.
 
KlonjДата: Четверг, 04.04.2019, 20:12 | Сообщение # 4
Лейтенант
Группа: Проверенные
Репутация: 0
Статус: Offline
Хай Спробуэ)
 
TatyanaChertkova7Дата: Понедельник, 30.03.2020, 09:18 | Сообщение # 5
Сержант
Группа: Проверенные
Репутация: 0
Статус: Offline
Хочу привлечь к себе богатство и деньги есть ли какой то заговор который может реально сработать?
 
inarozhkova1989Дата: Понедельник, 30.03.2020, 10:01 | Сообщение # 6
Рядовой
Группа: Проверенные
Репутация: 0
Статус: Offline
Чтобы привлечь к себе богатство, нужно поднять попу с дивана и работать. Работать над разработкой чего-то нового, работать над собой, превращать свою энергию в результат. Я вот тоже денег хотела много, но не планировала сутками торчать в Маке на кассе. От знакомой узнала про https://paradisestudio.spb.ru/ вот там и заполнила анкету. Приняли меня сразу, помогли английский подтянуть, да и ещё каким навыкам обучили. Так и стала зарабатывать по 250 тыс. руб. в месяц. Вот Вам и весь секрет привлечения денег!

Сообщение отредактировал inarozhkova1989 - Понедельник, 30.03.2020, 10:02
 
businyulyДата: Понедельник, 30.03.2020, 15:26 | Сообщение # 7
Лейтенант
Группа: Проверенные
Репутация: 0
Статус: Offline
ну, идите на рекрутера
 
Форум » САПР » Общие вопросы. » Нова робота (Нова робота)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:




Контакты
Copyright furnipro.info © 2010 - 2024