Мебель и интерьер своими руками

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » САПР » Общие вопросы. » Шампунь для пошкодженого волосся
Шампунь для пошкодженого волосся
lydmula8888Дата: Вторник, 23.01.2024, 21:39 | Сообщение # 1
Рядовой
Группа: Проверенные
Репутация: 0
Статус: Offline
Привіт всім! У мене сухе та пошкоджене волосся, для якого я хочу підібрати спеціальний догляд у вигляді шампуню.Порадьте мені якісний шампунь з хорошим складом, та інтернет-магазин, в якому його можна придбати.
 
olesia4480Дата: Вторник, 23.01.2024, 21:42 | Сообщение # 2
Рядовой
Группа: Проверенные
Репутация: 0
Статус: Offline
Сама маю таку проблему, бо часто фарбую волосся, і мало який шампунь мені підходить. Але мені вдалось такий підібрати та стан волосся значно покращився. Можу тобі підказати магазин, в якому замовляла.
 
lydmula8888Дата: Вторник, 23.01.2024, 21:45 | Сообщение # 3
Рядовой
Группа: Проверенные
Репутация: 0
Статус: Offline
Ось і я перепробувала багато засобів, але вони не принесли бажаного результату. Підкажи, будь ласка, який саме шампунь використовуєш ти? А щоб мені було простіше, залиши на магазин посилання.
 
olesia4480Дата: Вторник, 23.01.2024, 21:49 | Сообщение # 4
Рядовой
Группа: Проверенные
Репутация: 0
Статус: Offline
Користуюсь я шампунем для пошкодженого волосся Kerasys Lovely&Romantic Perfumed https://maudau.com.ua/category/shampuni/product_brand=kerasys який вже декілька разів замовляла в інтернет-магазині Maudau. 

Шампунь для пошкодженого волосся Kerasys Lovely&Romantic Perfumed допоможе відновити блиск та цілісність волосяного покриву, виснаженого сонцем, стайлінговими засобами та термічним впливом. У нього гарний об'єм 600 мл, тому вистачає його на тривалий час, та і піниться досить добре. 

Прикрепления: 4722965.jpg (16.2 Kb)
 
Форум » САПР » Общие вопросы. » Шампунь для пошкодженого волосся
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:




Контакты
Copyright furnipro.info © 2010 - 2024