Мебель и интерьер своими руками

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » САПР » Общие вопросы. » Долото та стамески
Долото та стамески
JubasДата: Пятница, 19.02.2021, 22:54 | Сообщение # 1
Рядовой
Группа: Проверенные
Репутация: 0
Статус: Offline
Займаюся вже довгий час різьбленням по дереву. Але трапилася така ситуацiя ми недавно переїхали і разом з квартирою продали гараж, там залишилися інструменти, потрібно придбати долото і стамески, де це можливо зробити?
 
misterbicipsДата: Пятница, 19.02.2021, 22:55 | Сообщение # 2
Генерал-майор
Группа: Проверенные
Репутация: 0
Статус: Offline
Мій батько теж працює в цій сфері і знаю, що він частенько купує собі різного роду інструменти, завжди в одному перевіреному магазині, у нас неподалік, він спеціалізований, там багато всього.
 
pardabotДата: Пятница, 19.02.2021, 22:57 | Сообщение # 3
Рядовой
Группа: Пользователи
Репутация: 0
Статус: Offline
Це зручно звичайно дуже, коли є такий магазин, але у нас такого немає і тепер потрібно знайти щось в інтернеті, але тільки перевірене місце з адекватними цінами і якісними виробами.
 
LevchenkoДата: Пятница, 19.02.2021, 23:01 | Сообщение # 4
Генерал-майор
Группа: Проверенные
Репутация: 2
Статус: Offline
Я уявляю як людині як майстру неприємна ця ситуація, але це життя, нічого страшного.
Я із задоволенням допоможу вам вирішити дане питання, хочу порекомендувати відмінний сайт, де є величезний вибір долото і стамесок https://ars.ua/instrumenti/ruchnij-instrument/doloto-ta-stameski/ по кращої ринкової ціни, мій брат спеціалізується на цих питаннях і не так давно відкрив майстерню, так він все звідти замовив, дуже задоволений, перевірено.
Взагалі він досить багато часу витратив перш, ніж знайти гідний  уваги магазин.
 
Форум » САПР » Общие вопросы. » Долото та стамески
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:




Контакты
Copyright furnipro.info © 2010 - 2024