Мебель и интерьер своими руками

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Фриланс » Предложить услуги » Яку CRM вибрати?
Яку CRM вибрати?
LevchenkoДата: Пятница, 24.09.2021, 13:20 | Сообщение # 1
Генерал-майор
Группа: Проверенные
Репутация: 2
Статус: Offline
Хочем купити ЦРМ для нашої фірми, але знаємо яку обрати: хмарну чи стаціонарну? Хто може щось порадити і розповісти про плюси та мінуси.
 
HzBoyДата: Пятница, 24.09.2021, 13:32 | Сообщение # 2
Генерал-лейтенант
Группа: Проверенные
Репутация: 2
Статус: Offline
Цитата Levchenko ()
Хочем купити ЦРМ для нашої фірми, але знаємо яку обрати: хмарну чи стаціонарну? Хто може щось порадити і розповісти про плюси та мінуси.


Та немає ніяких мінус в обох видах систем, всюди пристойний фунціонал, це хіба що вони будут відрізнятись, якщо брати різних виробників цих систем.
 
LevchenkoДата: Пятница, 24.09.2021, 13:49 | Сообщение # 3
Генерал-майор
Группа: Проверенные
Репутация: 2
Статус: Offline
Цитата HzBoy ()
Та немає ніяких мінус в обох видах систем, всюди пристойний фунціонал, це хіба що вони будут відрізнятись, якщо брати різних виробників цих систем.

То ви мабуть мене не так зрозуміло, я запитую про мінус/плюси цих двох видів ситеми, а не якоїсь окремо системи)
 
HzBoyДата: Пятница, 24.09.2021, 14:01 | Сообщение # 4
Генерал-лейтенант
Группа: Проверенные
Репутация: 2
Статус: Offline
Цитата Levchenko ()
То ви мабуть мене не так зрозуміло, я запитую про мінус/плюси цих двох видів ситеми, а не якоїсь окремо системи)
 В такому разі є бачу один великий плюс в хмарних системах, тим більше якщо у вас немає багато коштів.
Хмарну систему не треба встановлювати, не треба купувати для неї сервер, отже вам не потрібно наймати спеціальну людину для цих робіт. Просто реєструєтесь, платите  гроші і користуєтесь. Все просто.
Ось наприклад є CRM Бітрекс24 https://www.bitrix24.ua/ Хмарна система з широком функціоналом, вам має сподобатись.
 
petrpetr_80Дата: Пятница, 08.03.2024, 13:58 | Сообщение # 5
Генерал-майор
Группа: Проверенные
Репутация: 0
Статус: Offline
Желаете повысить уровень автоматизации рабочих процессов в своей фирме? Тогда наилучшим вариантом будет приобрести высококачественную ERP-систему - Odoo, предоставляемую надежной компанией Todo. Это обеспечит вам комплексное управление бизнес-процессами в рамках одного оптимального решения https://todo.ltd/. Эффективная оптимизация ресурсов и повышение производительности - ключевые шаги к успешному развитию вашего предприятия при помощи системы ERP для бизнеса.
 
Форум » Фриланс » Предложить услуги » Яку CRM вибрати?
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:




Контакты
Copyright furnipro.info © 2010 - 2024