Мебель и интерьер своими руками

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Фриланс » Предложить услуги » Подскажите зоомагазин с хорошим ассортиментом чтоб обязатель
Подскажите зоомагазин с хорошим ассортиментом чтоб обязатель
VampaeRДата: Суббота, 28.01.2023, 18:26 | Сообщение # 1
Генерал-лейтенант
Группа: Проверенные
Репутация: 0
Статус: Offline
Подскажите зоомагазин с хорошим ассортиментом чтоб обязательно для рыб и собак корм был. Уточните есть ли доставка у кого брали
 
imakaftocosДата: Суббота, 28.01.2023, 21:45 | Сообщение # 2
Генерал-майор
Группа: Проверенные
Репутация: 0
Статус: Offline
У нас сестра где то через интернет берёт говорит что дёшево выходит! Спрошу у неё где берёт, позже дополню отзыв
 
anzelikafeseckoДата: Пятница, 29.12.2023, 21:32 | Сообщение # 3
Подполковник
Группа: Проверенные
Репутация: 0
Статус: Offline
Я завжди тільки в Zoolapka.com.ua купую зоотовари https://zoolapka.com.ua/ Бо тут гарний вибір та приємні ціни. Сайт магазину зручний для користувача, що дозволяє легко орієнтуватися і знаходити потрібні мені продукти. Різноманітність товарів для  тварин вражає, а ціни конкурентоспроможні. Що відрізняє Zoolapka.com.ua, так це відмінне обслуговування клієнтів. У мене виникло питання про конкретний продукт, і їхня служба підтримки швидко відповіла, надавши корисну інформацію. Процес замовлення пройшов гладко і мої товари були доставлені вчасно в ідеальному стані. Я ціную увагу до деталей в упаковці та піклування про високу якість продукції. Zoolapka.com.ua став моїм улюбленим зоомагазином, і я дуже рекомендую його іншим власникам домашніх тварин.
 
Форум » Фриланс » Предложить услуги » Подскажите зоомагазин с хорошим ассортиментом чтоб обязатель
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:




Контакты
Copyright furnipro.info © 2010 - 2024