Мебель и интерьер своими руками


Поиск

Реклама

Комментарии
dunducatti: Звичайно, літні шини грають важливу роль у забезпеченні безпеки та комфорту під час водіння в теплий
Шини літні для авто: особливості і поради вибору

tarinkova: Отлично, что попалась эта статья. Как раз планируется ремонт офиса в Минске, уже и материалы закупил
Ремонт офиса "под ключ" в Минске

АнтонМета: Сейчас есть фирмы, в штате которых есть дизайнеры. Поэтому нужно обращаться именно в такие строитель
Ремонт офиса "под ключ" в Минске

natalli: Красивый интерьер на фото. Сразу видно, что работал дизайнер. Мне нравится простота  и стильность  в
Ремонт офиса "под ключ" в Минске


Войти


Или зарегистрируйтесь

  
Главная » Блог » Черкаський завод плитних матеріалів: історія, виробництво, перспективи

Черкаський завод плитних матеріалів: історія, виробництво, перспективи

15:20

Черкаський завод плитних матеріалів (ЧЗПМ) – це підприємство, яке спеціалізується на виробництві плитних матеріалів з деревини та її похідних. Завод був заснований у 1961 році і є одним із найбільших виробників плитних матеріалів в Україні.

Історія

ЧЗПМ був заснований у 1961 році як підприємство з виробництва ДСП. Завод був побудований за радянськими стандартами і оснащувався радянським обладнанням. У 1970-х роках завод був модернізований і став одним із найбільших виробників ДСП в СРСР.

У 1990-х роках, після розпаду СРСР, ЧЗПМ перейшов у приватну власність. Завод був модернізований і став одним із найбільших виробників плитних матеріалів в Україні.

Виробництво

ЧЗПМ виробляє широкий спектр плитних матеріалів, включаючи:

  • ДСП (деревостружкові плити)
  • МДФ (мелкодисперсная фракция)
  • ХДФ (высокоплотная древесно-волокнистая плита)
  • ОСП (ориентированно-стружечная плита)
  • ГВЛ (гипсоволокнистые листы)

Виробничі потужності ЧЗПМ дозволяють виготовляти до 100 тисяч кубічних метрів плитних матеріалів на рік. Завод використовує сучасне обладнання та технології, що дозволяє йому виробляти високоякісну продукцію, яка відповідає європейським стандартам.

Маркетинг та продажі

ЧЗПМ має розвинену систему маркетингу та продажів, яка дозволяє йому постачати свою продукцію на внутрішньому та зовнішньому ринках. Завод співпрацює з провідними будівельними компаніями, таикми як Еколіс https://ekoles.com.ua/ та виробниками меблів в Україні та за кордоном.

Перспективи розвитку

ЧЗПМ є одним із найбільших виробників плитних матеріалів в Україні. Завод має потужний виробничий потенціал та високу конкурентоспроможність. У перспективі ЧЗПМ планує розширити виробничі потужності та освоїти виробництво нових видів плитних матеріалів.

Додаткова інформація

  • Особливості виробництва плитних матеріалів. Виробництво плитних матеріалів з деревини та її похідних є складним і енергоємним процесом. Для виробництва плитних матеріалів використовуються різні види деревини та її похідних, а також синтетичні смоли.
  • Використання плитних матеріалів. Плити з деревини та її похідних широко використовуються в будівництві, меблевій промисловості, а також у виробництві інших виробів.
  • Світовий ринок плитних матеріалів. Світовий ринок плитних матеріалів є одним із найбільших і найдинамічніших ринків будівельних матеріалів. Обсяг світового ринку плитних матеріалів становить близько 300 мільярдів доларів США.

Висновок

ЧЗПМ є одним із найбільших виробників плитних матеріалів в Україні. Завод має потужний виробничий потенціал та високу конкурентоспроможність. У перспективі ЧЗПМ планує розширити виробничі потужності та освоїти виробництво нових видів плитних матеріалів.Понравилась статья? Поделитесь с друзьями в соцсети:

Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированніе пользователи.
[ Регистрация | Вход ]


Контакты
Copyright furnipro.info © 2010 - 2024