Мебель и интерьер своими руками


Поиск

Реклама

Комментарии
tarinkova: Отлично, что попалась эта статья. Как раз планируется ремонт офиса в Минске, уже и материалы закупил
Ремонт офиса "под ключ" в Минске

АнтонМета: Сейчас есть фирмы, в штате которых есть дизайнеры. Поэтому нужно обращаться именно в такие строитель
Ремонт офиса "под ключ" в Минске

natalli: Красивый интерьер на фото. Сразу видно, что работал дизайнер. Мне нравится простота  и стильность  в
Ремонт офиса "под ключ" в Минске

АнтонМета: А мы так и делаем-используем дождевую воду для  многих целей. Это существенная экономия. У нас у дом
Пластиковые емкости для воды


Войти


Или зарегистрируйтесь

  
Главная » Блог » Комерційний лінолеум: характеристики та переваги

Комерційний лінолеум: характеристики та переваги

12:29

Комерційний лінолеум, що часто називається також промисловим - покриття для підлоги з максимально вираженою зносостійкістю. Лінолеум комерційного класу вдало поєднує високий рівень опірності механічним впливам, тривалий експлуатаційний термін і доступну ціну. Саме тому він служить бюджетною альтернативою дорогим матеріалам (паркету, мармуру, граніту) і використовується там, де передбачається високе постійне навантаження на підлогу. Звичайні місця укладання - медичні та дитячі установи, офісні та різноманітні громадські приміщення, місця з постійним потоком людей тощо.

Структура та склад комерційного гетерогенного лінолеуму відповідає задачі забезпечити максимальну опірність стирання. Верхній захисний шар помітно товстіший, ніж у покриттів побутового та напівкомерційного класу - до 0,8-1,0 мм, з підсилюючими міцністю добавками (зазвичай корунд). Часто присутні полімерні добавки, що забезпечують антистатичні властивості матеріалу. Верхній шар виготовляється з поліуретану з добавками вінілу або ПВХ, основний шар - ПВХ, армований скловолокном для додаткової міцності, нижній шар забезпечує властивості, що амортизують, і складається зазвичай з пінистого ПВХ або вінілу.

Робочі характеристики комерційних лінолеумів різного виду забезпечують найширшу сферу застосування матеріалу. Такий лінолеум відрізняється підвищеною стійкістю при контактах із агресивними хімічними речовинами; комерційні покриття на спіненій ПВХ основі мають високу шумопоглинаючу здатність (до 20дБ); покриття з антистатичними властивостями оптимальні для укладання серверних і т.п. приміщеннях та ін.

Зносостійкість лінолеумів комерційної групи характеризується класом. Усі матеріали такого виду відносяться до групи пожежобезпечних, що мають здатність до самозагасання.

Лінолеум комерційних класів без обмежень може використовуватися і для укладання в будь-яких житлових приміщеннях (хоч і коштує досить дорого). Термін експлуатації таких матеріалів у громадських приміщеннях – не менше 15 років (в умовах максимального навантаження), у домашніх умовах матеріал прослужить до 25 і більше років без слідів стирання та деформації. Сучасні матеріали відповідають усім екологічним та медичним стандартам та повністю безпечні.

Класи зносостійкості

Комерційний лінолеум класифікується за класами зносостійкості відповідно до стандартів EN 685 (новий стандарт ISO 10874). Класи визначають, наскільки покриття стійке до зносу та інтенсивності використання. Ось основні класи комерційного лінолеуму:

  • Клас 31 (середнє навантаження): Підходить для комерційних приміщень з невеликою інтенсивністю руху, таких як маленькі офіси або конференц-зали.
  • Клас 32 (середнє навантаження): Рекомендований для приміщень із середнім рівнем навантаження, таких як середні офіси, невеликі магазини, навчальні аудиторії.
  • Клас 33 (високе навантаження): Використовується у приміщеннях з високим рівнем прохідності, таких як великі офіси, магазини, школи, лікарні. Цей клас забезпечує високу зносостійкість та тривалий термін служби.
  • Клас 34 (дуже високе навантаження): Підходить для приміщень з дуже високим рівнем інтенсивності руху, таких як торгові центри, аеропорти, вокзали. Цей лінолеум витримує екстремальні навантаження і є найбільш стійким до зносу.

Як вибрати відповідний клас

При виборі класу комерційного лінолеуму слід враховувати специфіку приміщення, інтенсивність руху та тип навантаження:

  • Невеликі офіси або конференц-зали: Клас 31 або 32.
  • Середні офіси, магазини, навчальні аудиторії: Клас 32 або 33.
  • Великі офіси, магазини, школи, лікарні: Клас 33.
  • Торгові центри, аеропорти, вокзали: Клас 34.

Вибір правильного класу комерційного лінолеуму забезпечить оптимальну стійкість до зносу та довговічність підлогового покриття, відповідаючи всім вимогам вашого приміщення.

Основні характеристики

Ось основні характеристики, які виділяють комерційний лінолеум:

1. Висока зносостійкість

Комерційний лінолеум створений для використання в приміщеннях з високим рівнем прохідності. Він витримує значні механічні навантаження, що робить його ідеальним для офісів, торгових центрів, шкіл, лікарень та інших місць з інтенсивним рухом.

2. Довговічність

Термін служби комерційного лінолеуму може досягати 10-20 років, залежно від умов експлуатації та якості матеріалу. Він стійкий до зносу, деформацій та втрати кольору.

3. Стійкість до хімічних впливів

Комерційний лінолеум стійкий до впливу хімічних речовин, що використовуються для прибирання. Це особливо важливо для медичних установ та лабораторій, де використовуються агресивні дезінфікуючі засоби.

4. Протиковзкі властивості

Для безпеки користувачів комерційний лінолеум має спеціальну протиковзку поверхню, що знижує ризик травм внаслідок падіння.

5. Вологостійкість

Лінолеум стійкий до вологи, що дозволяє використовувати його в приміщеннях з високою вологістю, таких як кухні, ванні кімнати та коридори. Він не розбухає і не деформується під впливом води.

6. Гігієнічність

Комерційний лінолеум легко чиститься і не сприяє розмноженню бактерій та грибків, що робить його придатним для використання в медичних та дитячих установах.

7. Екологічність

Сучасний комерційний лінолеум виготовляється з екологічно чистих матеріалів, таких як натуральна смола, лляна олія, деревний пил та природні барвники. Він не містить шкідливих речовин і безпечний для здоров'я.

8. Звукоізоляція

Лінолеум має хороші звукоізоляційні властивості, що допомагає знизити рівень шуму в приміщеннях з великою кількістю людей, таких як офіси та школи.

9. Різноманітність дизайнів

Комерційний лінолеум доступний у широкому асортименті кольорів, текстур та візерунків, що дозволяє підібрати оптимальне покриття для будь-якого інтер'єру.

10. Простота монтажу

Лінолеум легко укладається на різні типи основи (бетон, дерево, плитка) та не потребує складних підготовчих робіт. Монтаж займає відносно небагато часу.

Враховуючи всі ці характеристики, комерційний лінолеум є одним з найбільш практичних та економічно вигідних рішень для підлогових покриттів у комерційних та громадських приміщеннях.

Враховуючи всі ці характеристики, комерційний лінолеум є одним з найбільш практичних та економічно вигідних рішень для підлогових покриттів у комерційних та громадських приміщеннях.Понравилась статья? Поделитесь с друзьями в соцсети:

| Теги: Комерційний лінолеум: характеристик
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированніе пользователи.
[ Регистрация | Вход ]


Контакты
Copyright furnipro.info © 2010 - 2024