Мебель и интерьер своими руками


Поиск

Реклама

Комментарии
tat_yana: Родители обычно редиску так выращивают, только парник сами делали. Но с готовым, я думаю, быстрее и
Парник от Greensad как источник свежих овощей.

tat_yana: Как же красиво, когда все ухоженно и есть зеленый газон)
Благоустройство участка

heRasima: Это правда, действительно важная и полезная информация, сами сейчас собираемся заказывать
Аренда охраняемого контейнера под склад в Москве от 390р/м2


Войти


Или зарегистрируйтесь

  
Главная » Блог » На що звертати увагу, підбираючи кухонні меблі? Якою повинна бути кухня?

На що звертати увагу, підбираючи кухонні меблі? Якою повинна бути кухня?

00:40

Як правильно вибрати кухню - завдання, суть якої розкриємо далі:

П-образна

Такі кухонні меблі впишуться в приміщення квадратної або прямокутної форми, в яких потрібно помістити багато систем збері і техніки. Щоб зробити процес експлуатації такого гарнітура найбільш зручним, зробіть довжину паралельних ліній від 1,5 до 2 м. А зону між ними - не більше 2,5 м.

L-образна

Це стандартний варіант для кухонь з конфігурацією наближеною до квадрату. Якщо в робочому трикутнику буде переміщатися відразу два кухарі, такий варіант розташування гарнітура виявиться найбільш зручним, тому що розділить простір на функціональні зони. Використання багаторівневих систем, які висуваються - то, що зробить використання кутових шаф, які вважаються важкодоступними зонами, ефективним.

Півострівні / острівні кухні

Підійдуть для просторого приміщення - з площею від 20 кв. м. Традиційний варіант острівної кухні - це стіл, обладнаний мийкою або плитою, розміщений посередині. У разі півострівних центром стає барна стійка. Природно, ви зможете самі вирішити, які функції буде виконувати острів / півострів.

Стандартні габарити півострова: 120 - 180 сантиметрів. Найчастіше складається з двох-трьох модулів з шириною - 60 сантиметрів.

Вважається, що оптимальна конфігурація робочої зони - квадрат, сторона якого - 120 сантиметрів.

Елемент, розташований ближче до лівого краю, називається островом. Звідси і назва планування.

Лінійна

Такий варіант впишеться в вузькі приміщення з шириною менше 2 м, загальна площа - в межах шести - дванадцяти квадратних метрів. Вбудована техніка під стільницею допоможе використовувати це місце найбільш ефективно. Також в цьому допоможуть верхні шафки і висувні системи. Перші - для продуктів, а другі - для зберігання посуду. Оптимальний порядок розташування: холодильник - робочий стіл - мийка - другий робочий стіл - плита. Якщо площа кухні маленька, краще використовувати обідній стіл, який може розкладатися, і поміщати його під протилежною стіною. Це допоможе звільнити якомога більше корисного простору.

Пряма, лінійна кухня або однорядна. Класика жанру.

Дворядна

Якщо конфігурація приміщення витягнута, площа - від 9 кв. м, а ширина - від 2,5 м., то цей варіант допоможе використовувати площу з максимальною користю. Вибравши цей варіант планування, простежте за тим, щоб після того, як кухонний гарнітур встановлений, ширина проходу виявилася не менш 120 сантиметрів.

Дворядна кухня. Видніється невелика частина обідньої зони.

Єдиним недоліком дворядних конструкцій буде відсутність обідньої зони, яка чітко виражена.

Якщо розмістити на одній стороні плиту і раковину, а на протилежній - холодильник, або у лівої стіни встановити холодильник і раковину, а у правій - обробний стіл і плиту, це зробить їх експлуатацію і переміщення по простір зручним.Понравилась статья? Поделитесь с друзьями в соцсети:

Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированніе пользователи.
[ Регистрация | Вход ]


Контакты
Copyright furnipro.info © 2010 - 2021