Мебель и интерьер своими руками


Поиск

Реклама

Комментарии
qyurij: Зарегся или войди, и будет тебе ссылка
AXS - Master Ptofile 1.2.5 - раскрой рамочных фасадов.

peps82: Не работает, открывается пустая страница !
3D калькулятор шкафа купе on-line.

Boris3947: 
Строительство с современными пиломатериалами - ОСП плита и доска строганная

Boris3947: Часто пользуюсь перевозками по Украине, для себя нашел лучшего перевозчика , их сайт: https://bison-...
Строительство с современными пиломатериалами - ОСП плита и доска строганная


Войти


Или зарегистрируйтесь

  
Главная » Блог » Вуличне освітлення. Що потрібно знати?

Вуличне освітлення. Що потрібно знати?

12:54

Установка датчиків руху світла

Встановлювати такі датчики дуже легко - їх з'єднують з лампою за тим же принципом, що і звичайний вимикач. Якщо ж є необхідність включити освітлення на тривалий термін при відсутності руху, то можна паралельно датчика приєднати вимикач. Це дозволить примусово керувати освітленням. Є також моделі цих приладів з вбудованими датчиками.

Датчик присутності для включення світла може не тільки принести зручність, але ще так само допоможе заощадити на електроенергії. Оскільки завдяки такому датчику освітлення вмикається при русі або присутності людей, при відсутності ж освітлення не включено. Це допоможе заощадити на електроенергії при освітленні, наприклад, під'їздів, коридорів і т.п. 

Де використовують світлодіодні прожектори?

На сьогоднішній день світлодіодний прожектор, також його моггут називати вуличний прожектор дуже популярний у наших клієнтів. Такий вид освітлювальних приладів широко застосовується для архітектурної та фасадної підсвічування, ландшафтного освітлення, підсвічування рекламних конструкцій і ще багатьох інших об'єктів і відкритих майданчиків, стоянки, склади, іподроми, спортивні майданчика і багато іншого що можете побажати самі. Світлодіодний вуличний прожектор характеризується тривалим терміном експлуатації, дозволяє регулювати яскравість світла на свій розсуд, стійкий до перегріву і іншим механічних пошкоджень, так як відрізняється міцністю корпусу. З усіма цими характеристиками світлодіодному прожектору скласти конкуренцію не зможуть, ні застарілі газорозрядні лампи, ні металогалогенних і натрієві прожектори, так як світлодіодне освітлення стоїть на рівні вище всіх інших приладів освітлення.

Перші світлодіоди з'явилися ще в 60-х роках. Саме тоді інженер Нік Холоньяк вирішив, що дана технологія має хорошу перспективу і має право на життя. І це було правильним висновком. Приблизно 10 років знадобилося для появи жовтих і зелених кольорів лампочок. При цьому світловий потік збільшив свою ефективність, завдяки чому в дев'яностих з'явилося значення в 1 люмен.

До кінця 90-х років світлодіоди впевнено витіснили лампи розжарювання в таких місцях, де кольорове освітлення необхідно. До двохтисячному році використання світлодіодних ламп було в межах норми. Особливо в таких місцях як сцени театрів, виставкових центрів і кінозалів. Сьогодні прожектора використовують практично скрізь і конкуренції їм практично немає.Понравилась статья? Поделитесь с друзьями в соцсети:

Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированніе пользователи.
[ Регистрация | Вход ]


Контакты
Copyright furnipro.info © 2010 - 2020